Schody drewniane, drzwi drewniane, okna drewniane i ekskluzywne meble Schody drewniane, drzwi drewniane, okna drewniane oraz meble - ZEP Jendrasiak
Ekskluzywne i stylowe schody ... niepowtarzalne wzornictwo i styl ... nietypowe i wymagające realizacje ...
Wysokiej jakości schody ... wysokiej jakości, stylowe, klasyczne i nowoczesne ...
Schody na beton oraz konstrukcję metalową ... schody na beton oraz konstrukcję metalową ...
Schody na dystansach drewnianych oraz ze stali nierdzewnej ... schody na dystansach drewnianych lub ze stali nierdzewnej ...
Schody dywanowe, gięte ... drewniane dywanowe oraz schody gięte ...
Schody z policzkiem, schody postarzane ... schody policzkowe oraz z drewna postarzanego ...
Schody spiralne, schody ze wstęgami ... drewniane schody spiralne oraz schody ze wstęgami ...
Stylowe, ekskluzywne schody Stylowe, eksluzywne schody ... dla najbardziej wymagających
Drzwi wewnętrzne Drzwi drewniane wewnętrzne - wysokiej jakości, stylowe, klasyczne i nowoczesne
Ekskluzywne drzwi zewnętrzne Ekskluzywne drzwi zewnętrzne - wykonane z najwyższej jakości drewna
Strona Główna

Schody Drewniane - ZEP Jendrasiak

ZEP Jendrasiak

Witamy na stronie firmy Stolarnia – Tartak ZEP Jendrasiak oferującej najwyższej jakości wyroby stolarskie. Naszą specjalnością są schody drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna drewniane oraz ekskluzywne meble z litego drewna. Słyniemy z indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz terminowej realizacji zamówień. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły klientów jak również służymy fachowym doradztwem i doświadczeniem. Oferowane przez nas schody, drzwi i okna wykonywane są według bogatej kolekcji wzorów jak również autorskich projektów uwzględniających wszystkie życzenia zamawiającego.

Historia naszej działalności sięga 1957 roku, kiedy to Edward Jendrasiak założył niewielki zakład rzemieślniczy. Na przestrzeni kolejnych lat firma rozwijała się zdobywając uznanie i ugruntowaną pozycję w środowisku lokalnym. W roku 1989 senior rodu zawiązał spółkę wraz z synami - Zbigniewem i Pawłem, a firma otrzymała nazwę ZEP Jendrasiak pochodzącą od pierwszych liter imion właścicieli. Połączenie rodzinnej tradycji z nowoczesnymi technologiami zaowocowało dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Kolejny ważny moment w historii firmy przypada na 2010 rok kiedy miejsce Edwarda Jendrasiaka w spółce zajmuje jego wnuk Tomasz.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam oferować produkty daleko wykraczające poza powszechnie przyjęte standardy. Schody drewniane, drzwi, okna oraz ekskluzywne meble drewniane wykonywane w Stolarni – Tartaku ZEP Jendrasiak powstają z najlepszych gatunkowo materiałów takich jak drewno, stal nierdzewna, szkło i minerały ozdobne. Przeniesienie hal produkcyjnych na tereny podmiejskie umożliwiło przekształcenie firmy w prężnie działający zakład produkcji schodów drewnianych zatrudniającą w tej chwili ponad 120 wyspecjalizowanych pracowników. Posiadamy własny tartak, profesjonalne suszarnie drewna oraz nowoczesne maszyny w tym 5-cio osiowe centra obróbcze renomowanej firmy HOMAG. O jakości naszych wyrobów świadczy również fakt, że w 2006 roku wdrożyliśmy System Kontroli Jakości ISO 9001 : 2000.

Nasze produkty stolarskie cieszą się dużym uznaniem na terenie kraju jak i na rynkach Europy Zachodniej z którymi mamy przyjemność współpracować od ponad dwudziestu lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, pracowni projektowej lub salonu wystawowego w celu bliższego zapoznania się z działalnością Stolarni – Tartaku ZEP Jendrasiak, uzyskania fachowej porady oraz złożenia zamówienia.

Z poważaniem

Z.E.P. Jendrasiak