Strona Główna Drzwi drewniane wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne

Drewniane drzwi wewnętrzne to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia domu dlatego dokładamy wszelkich starań, aby drzwi produkowane w Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak miały niepowtarzalny charakter i odznaczały się jakością najlepszą z możliwych.

Nie ograniczamy się do produkcji drzwi o standardowych wzorach i rozmiarach lecz z wielką satysfakcją realizujemy zamówienia indywidualne wymagające kreatywności i doświadczenia. Wykonujemy wysokiej klasy drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar, według życzenia klienta, własnych projektów oraz zgodnie z wymogami konserwatora zabytków (zachowanie zdobień, gatunku drewna i sposobu wykończenia).

Prezentowane w galerii oraz firmowym salonie wystawowym drewniane drzwi wewnętrzne mogą zostać dowolnie zmodyfikowane i dostosowane do potrzeb bądź gustu zamawiającego. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór europejskich i egzotycznych gatunków drewna oraz imponująca liczba dostępnych metod wykończenia zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

W skład zestawu drzwi wewnętrznych wchodzą:

  • skrzydło drzwiowe z litego drewna,
  • drewniana ościeżnica zaprojektowana na całą grubość muru,
  • zamek,
  • trzy zawiasy,
  • uszczelka.

Drzwi produkowane przez Stolarnię - Tartak ZEP Jendrasiak to gwarancja jakości i trwałości przez lata. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

Transport drzwi

Miło nam poinformować, że Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak dysponuje własnym, bezpiecznym transportem produktów stolarskich. Oferujemy szybki i profesjonalny transport zewnętrznych i wewnętrznych drzwi drewnianych do dowolnego miasta w Polsce. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o to, aby zamówione produkty dotarły pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.

Gwarantujemy, że na czas dostawy Państwa drzwi drewniane będą należycie zabezpieczone i zostaną doręczone w umówionym terminie. Polecamy również skorzystanie z usługi profesjonalnego montażu drzwi drewnianych ZEP Jendrasiak wykonywanej przez nasze wykwalifikowane ekipy monterskie.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi transportu albo montażu naszych wyrobów stolarskich prosimy o kontakt z Biurem Obsługi. Pracownicy Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz wykonają wstępną wycenę usługi - zapraszamy!
 

Montaż drzwi

Wszystkich klientów firmy ZEP Jendrasiak zapraszamy do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych grup montażowych. Tylko profesjonalny montaż drzwi drewnianych gwarantuje ich niezawodności i poprawne działanie. Nasi pracownicy chętnie wykonają dla Państwa kompleks usług związanych z osadzeniem drzwi, ościeżnic oraz progów. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę oraz pełną elastyczność w wyborze terminu realizacji usługi.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie profesjonalnego montażu drzwi drewnianych.

Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak to rodzinna firma z tradycją godną zaufania!

Drzwi drewniane wewnętrzneDrzwi drewniane wewnętrzneDrzwi drewniane wewnętrzneDrzwi drewniane wewnętrzne

ZEP Jendrasiak