Strona Główna Ekskluzywne meble drewniane

Ekskluzywne meble drewniane

Produkcja ekskluzywnych mebli drewnianych jest nieodzowną częścią działalności Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak. Możemy poszczycić się wieloletnią tradycją w tworzeniu wyjątkowych i niepowtarzalnych mebli z litego drewna. Sekret naszych wyrobów tkwi w wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz przeświadczeniu, że nie istnieje projekt niemożliwy do zrealizowania. Pragniemy, aby nasze wyroby odzwierciedlały w stu procentach Państwa wizje i pomysły. Wykonujemy ekskluzywne meble drewniane na podstawie zdjęć, rysunków lub wzorów stworzonych przez naszych projektantów na podstawie objaśnień klienta. Istnieje także możliwość wykonania brakujących elementów zabytkowych mebli oraz ich rozbudowa o nowe elementy utrzymane w takiej samej stylistyce.

Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak oferuje luksusowe meble drewniane takie jak: stoły, krzesła, szafy, biurka, biblioteczki, komody oraz inne dowolnie wybrane meble z litego drewna. Wszystkie wyroby naszego autorstwa charakteryzuje absolutnie topowe wykonanie i najwyższa jakość zastosowanych surowców. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do klientów poszukujących nietuzinkowych i wysublimowanych mebli drewnianych, całkowicie innych od tych masowo produkowanych i sprzedawanych w sklepach meblowych. W ZEP Jendrasiak stawiamy na indywidualizm i niezawodność, dlatego nasze meble są jedyne w swoim rodzaju i cieszą się uznaniem klientów w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wystawowego lub Galerii ze zdjęciami ekskluzywnych mebli drewnianych wykonanych przez ZEP Jendrasiak. Polecamy swoje usługi i gorąco zachęcamy do współpracy - gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wyboru Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak.

Transport mebli

Mając na uwadze bezpieczeństwo ekskluzywnych mebli drewnianych wykonanych w Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak zapewniamy profesjonalny transport na terenie całego kraju. Usługa w szczególności obejmuje zabezpieczenie paczki przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi w czasie transportu, dowóz mebli firmowym samochodem dostawczym ZEP Jendrasiak pod wskazany adres oraz wniesienie mebli do mieszkania. Powierzając nam wszystkie czynności związane z transportem mebli drewnianych zyskują Państwo spokój i gwarancję, że przesyłka zostanie dostarczona na czas i w idealnym stanie.

Wszystkich klientów ZEP Jendrasiak zainteresowanych usługą transportu mebli prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów jej realizacji.

Montaż mebli

Niektóre ekskluzywne meble drewniane wykonane przez Stolarnię - Tartak ZEP Jendrasiak wymagają częściowego montażu u klientów. Są to przede wszystkim meble o dużym gabarycie lub meble nietypowe wykonane na specjalne zamówienie, które z racji na swoje rozmiary lub występowanie delikatnych elementów np. przeszkleń, transportuje się w kilku częściach. W związku z powyższym pragniemy polecić Państwu skorzystanie z usług profesjonalnych ekip montażowych ZEP Jendrasiak wykwalifikowanych w montażu ekskluzywnych mebli drewnianych powstałych w naszej firmie.

Zapewniamy miłą i kompleksową obsługę obejmującą fachowy montaż mebli drewnianych ZEP Jendrasiak, pomoc w ustawieniu mebli we wskazanym miejscu, a także utylizację materiałów zabezpieczających meble przed uszkodzeniem podczas transportu.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących montażu mebli prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą elektroniczną - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ekskluzywne meble drewnianeEkskluzywne meble drewnianeEkskluzywne meble drewniane

ZEP Jendrasiak