Strona Główna Okna drewniane

Okna drewniane

Na miano prawdziwych okien zasługują tylko te produkowane z najlepszych gatunków drewna. Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiakod lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy okien drewnianych łączących w sobie doświadczenie zdobywane od trzech pokoleń. Ekologiczne, absolutnie wyjątkowe, tworzone zgodnie z rodzinną tradycją nie mają sobie równych wśród ogólnodostępnych okien PCV.

Okna drewniane firmy ZEP
Jendrasiak powstają przy zachowaniu restrykcyjnej kontroli jakości będącej jednocześnie gwarantem perfekcyjnego wykonania. Nasze okna standardowo wyposażone są w szyby dwu- lub trzywarstwowe oraz okucia renomowanej firmy SIGENIA. Proponujemy wykończenie powierzchni lazurami z zachowaniem widocznej struktury drewna lub pokrycie farbami w kolorach zgodnych z paletą RAL. Oprócz tego wykonujemy również efektowne zdobienia, a także odwzorowujemy zabytkowe szczegóły i wzory.

Oferowane przez nas okna to coś więcej niż zwyczajne produkty stolarskie, to okna drewniane stworzone z pomysłem i pasją. Nie ograniczamy się do powielania szablonowych lecz tworzymy własne projekty lub realizujemy wizję naszych klientów. Z przyjemnością podejmujemy wymagające zlecenia na nietypowe okna drewniane i parapety produkowane na zamówienie pod konkretny wymiar.

Niektóre z naszych realizacji mogą obejrzeć Państwo w Galerii do której serdecznie zapraszamy!

Transport okien

Z uwagi na wysokie ryzyko uszkodzenia produktów w trakcie przewozu Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak oferuje usługę bezpiecznego transportu okien drewnianych do klienta. Dysponujemy samochodami dostawczymi specjalnie przystosowanymi do transportu ekskluzywnych wyrobów stolarskich. Usługę tę polecamy wszystkim klientom bez względu na rozmiar i wartość zamówienia.

Kierowcy firmy ZEP Jendrasiak posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie załadunku, przewozu i doręczania towarów delikatnych takich jak okna drewniane. Zapewniamy bezpieczny i terminowy dowóz okien wyprodukowanych w Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak do wszystkich miast na terenie Polski.

Jednocześnie gorąco rekomendujemy usługę kompleksowego montażu okien drewnianych. Ekipy monterskie ZEP Jendrasiak wykonają dla Państwa profesjonalny i szybki montaż okien w bardzo atrakcyjnej cenie - polecamy!

Montaż okien

Na życzenie klienta Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak świadczy pełen zakres usług związanych z montażem okien. Usługa obejmuje fachowy montaż okien drewnianych i parapetów zakupionych w naszej firmie. Profesjonalne ekipy monterskie ZEP Jendrasiak wykonają za Państwa wszystkie czynności związane z osadzaniem okien. Wystarczy skontaktować się z nami, podać dogodny dla Państwa termin i oczekiwać na przyjazd naszych pracowników w ustalonym miejscu montażu.

Jednocześnie przypominamy, że nieprawidłowy montaż okien drewnianych wykonany przez osoby bez odpowiednich kwalifikacji może doprowadzić do uszkodzenia okna lub utraty gwarancji.

Okna drewnianeOkna drewnianeOkna drewniane

ZEP Jendrasiak