Strona Główna Schody drewniane na beton

Schody drewniane na beton lub konstrukcję metalową

Oprócz schodów wykonanych w całości z drewna Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak oferuje schody drewniane na beton oraz na konstrukcje stalowe. Z przyjemnością zaprojektujemy, a następnie wykonamy dla Państwa schody idealnie dopasowane do istniejących lub mających powstać betonowych i stalowych konstrukcji. Proponujemy również szeroki wybór balustrad i poręczy wykonanych z litego drewna, drewna łączonego ze stalą nierdzewną, szkłem oraz kamieniami ozdobnymi.

Korzystając z usług zakładu produkcji schodów ZEP Jendrasiak mają Państwo pewność, że zamówione schody zostaną wykonane z najlepszych europejskich i egzotycznych gatunków drewna. Dostęp do najnowszych technologii oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające i nietypowe zamówienia.

Oferujemy różnorodne metody wykończenia powierzchni schodów. Do wyboru m.in.:

  • - malowanie lakierem bezbarwnym,
  • - malowanie farbami kryjącymi w kolorach palety RAL,
  • - olejowane,
  • - woskowanie,
  • - szczotkowanie,
  • - postarzanie,
  • - wybielanie.
    

Ponadto wykonujemy efektowne zdobienia schodów takie jak: gięcia, toczenia oraz rzeźbienia na powierzchni drewna.

Wybierając nasze schody drewniane na beton i konstrukcje stalowe wybierają Państwo najwyższą jakość, profesjonalną obsługę oraz gwarancję satysfakcji.

Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak zaprasza!
 

Transport schodów

Profesjonalny transport schodów drewnianych wymaga doświadczenia oraz odpowiedniego środka lokomocji. Ponieważ dla większości klientów samodzielny odbiór i przewóz schodów jest niewykonalny, Stolarnia - Tartak ZEP Jendrasiak zapewnia transport swoich wyrobów na terenie całej Polski.

Firmowe samochody dostawcze dostosowane do przewożenia produktów wielkogabarytowych oraz kierowcy z wieloletnim doświadczeniem to najlepsza gwarancja bezpiecznego i punktualnego doręczenia schodów do klienta.

Wszystkich klientów Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak chcących skorzystać z usługi transportu schodów drewnianych prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług.
 

Montaż schodów

Fachowy montaż schodów drewnianych jest równie istotny jak ich profesjonalne wykonanie. Powierzenie czynności montażowych nieodpowiednim osobom może okazać się fatalne w skutkach, dlatego klientom ZEP Jendrasiak zawsze proponujemy profesjonalny montaż naszych wyrobów. Wykwalifikowani pracownicy Stolarni - Tartaku ZEP Jendrasiak doskonale wiedzą jak zadbać oto, aby Państwa nowe schody drewniane służyły przez długie lata. Profesjonalny montaż to także gwarancja bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia jednocześnie gwarantując rzetelny i sprawny montaż schodów w dogodnym dla Państwa terminie.

Wszelkie szczegóły związane z montażem schodów drewnianych ustalane są indywidualnie, dlatego wszystkich zainteresowanych usługą prosimy o skontaktowanie się z Biurem Obsługi ZEP Jendrasiak.

Schody na beton lub konstrukcję metalowąSchody na beton lub konstrukcję metalowąSchody na beton lub konstrukcję metalowąSchody na beton lub konstrukcję metalową

ZEP Jendrasiak